Our Services

İzmir Villa ve Yazlık Temizliği

izmirtemizliksirketim olarak villa tipi yapıların temizliğine büyük önem veriyoruz. Lüks klasmanda bulunan bu yapıların, iç mekan ve mobilyaları da bir o kadar lüks olmaktadır. Bu da temizlik yapacak ekibin hassasiyet taşımasını ve kullanılacak malzemelerin de özenle seçilmesini gerektirir. İzmir ve yakın çevresindeki tüm illerdeki villaların temizlik hizmetlerini, %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sunmaktayız. Düşünülenin aksine İzmir Villa ve Yazlık Temizliği hizmetini, firmamızın müşteri memnuniyeti prensibi kapsamında çok uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Talep ettiğiniz o kusursuz hijyen ve düzene artık çok yakınsınız.

Sektörün öncüsü konumundaki firmamız, villa veya yazlık temizlik hizmetini vermeden önce sizden bilgi alarak ya da mekanı inceleyerek bir fizibilite çalışması yapar. Bu çalışmaya göre villa temizliği hizmetinde çalışacak personel sayısı belirlenir. Bunun yanında kullanılacak aparat, cihaz ve makineler de personelimiz ile beraber villanıza getirilir. Bu fizibilite çalışmaları çok önemlidir zira villa içerisindeki antika, özel mobilya ve özel bölümlerin temizliği için özel malzemeleri yanımızda bulundurmamız gerekecektir.

Yapılan işin hassasiyetini tamamıyla kavramış profesyonel ekiplerimiz, tüm eşyalarınızı özenle temizler ve firmamızdan aldığınız hizmet sonrasında evde ek bir temizlik yapmanız gerekmez. Başarı kıstası olarak sadece sizin memnuniyetinizi gördüğümüz için en detay temizlikleri yaparak, villanızı veya yazlığınızı hem temiz hem de sağlıklı bir yaşam alanına çeviririz. Sizi mağdur eden firmaları unutun, temizlik sektöründeki kurumsal ve profesyonel hizmeti bizimle tanıyacaksınız.

İzmir İç Mekan Temizliği

İzmir Villa ve Yazlık Temizliği hizmetinde detaylara çok önem veriyoruz. Ekibimizin bir parçası klasik yer, duvar, tavan ve kenar temizliklerini yaparken, profesyonel ekibimizin diğer parçası da (talebiniz doğrultusunda) mobilya ve aksesuar temizliği ile ilgilenir. Lüks mekanlar olan villalar içerisinde bulunan eşyaların neredeyse tamamının çok değerli olduğunun bilincinde olan ekip arkadaşlarımız çok titiz bir temizlik süreci başlatırlar. Bu eşyaların hijyeni, sadece çok kaliteli temizlik malzemeleri ile sağlanırlar. Bu alanda yılların tecrübesini taşıyan izmirtemizliksirketim, asla değerli eşyalarınıza zarar verecek bir aksiyonun içerisine girmez. Villa ve yazlığınızın sadece temizlenmesini istediğiniz bölümleri üzerinde çalışırız ve diğer bölümlere ayak dahi basmayız.

İzmir Villa Bahçesi Temizliği

İzmir Villa ve Yazlık Temizliği hizmetimiz sadece iç mekanlar ile sınırlı değildir. Her 10 villadan 9’unda bahçe olduğu için bahçe düzenlemesi ve temizliği hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Bahçe temizliği talebi geldiğinde, evinizi ziyaret edecek profesyonel ekibimizin içinde bahçe uzmanları da bulunacaktır. Bahçenizin ve villanın diğer dış mekan bölümlerinin temizliği de pratik bir şekilde sağlanır. izmirtemizliksirketim, villanın büyüklüğüne göre yeterli sayıda personel tahsis edeceği için temizlik işlemleri kısa sürer ve bu sayede siz de programlarınızı aksatmadan hayatınızın akışına geri dönebilirsiniz. Tüm temizlik randevularına, ekibimiz daima belirtilen sürede ulaşır ve gecikme yaşatarak sizi mağdur etmez.

İzmir Düzenli Villa Temizliği

Çok büyük ve geniş olan villalar, temizlenmesi zor yapılardır. Villada yaşayan kişilerin, bu yapıları temizlemesi söz konusu değildir zira bu çok ciddi bir zaman alarak kişileri sosyal hayattan koparabilir. Villa temizliği bir ekip işidir ve ancak bu şekilde bu büyük yapılar sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarına dönüşebilir.

Firmamızdan uygun fiyatlı ve düzenli olacak şekilde İzmir villa ve yazlık temizliği hizmeti satın alabilirsiniz. İzmir’deki temizlik firmaları arasında, villa temizliği alanında öncü olan izmirtemizliksirketim, buna rağmen sektörün en uygun fiyatlarını sizlere sunarak müşteri memnuniyeti konusunda ne kadar hassas olduğunu göstermektedir. Hızlı bir şekilde fiyat almak ve sorularınızı yöneltmek için bize ulaşın.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031