Our Services

İzmir Ev Temizliği

İzmir Profesyonel Ev Temizliği

izmirtemizliksirketim, uzun yıllardır İzmir ve ilçeleri için İzmir profesyonel ev temizliği hizmeti sunmaktadır. Bugüne kadar başarı ile gerçekleştirdiğimiz binlerce ev temizliğindeki tek amacımız müşterilerimizin memnuniyeti. Güler yüzlü ve profesyonel ekiplerimiz evinizin tüm detay temizliklerini yaparak, size yapılacak hiçbir ek iş bırakmazlar. Daima kalite ve mükemmeliyetçi anlayış ile çalışan ekip arkadaşlarımız, onlara sunduğumuz teknolojik cihaz ve ekipman desteği ile kusursuz bir hizmet sunarlar.

Doğaya ve geleceğimize önem veren izmirtemizliksirketim, İzmir ev temizliği ve diğer tüm hizmetlerinde kullandığı temizlik malzemelerini daima en iyi markalardan seçer. Doğaya ve insan sağlığına zararı olmayan bu temizlik malzemeleri, aynı zamanda evinizin de sağlıklı bir yaşam alanı olmasını sağlar. Oturduğunuz evin gündelik temizliği, yeni taşındığınız evin inşaat sonrası temizliği veya evinizde yaptırdığınız bir tadilat sonrası temizlik için doğru adrestesiniz. %100 memnuniyet garantili hizmetlerimizden faydalanarak tüm temizlik ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz. Temizlik işi ne kadar büyük ve zorlu olursa olsun, İzmir’in öncü temizlik firmalarından olan izmirtemizliksirketim, imkanları ve profesyonel temizlik ekibi sayesinde zorlu işlerinde altından çok kısa sürede kalkacaktır.

İzmir Gündelik Temizlik

Özellikle çalışan ev hanımlarının veya ev temizliği yapmak istemeyen kişilerin tercihi olan gündelik temizlik hizmeti, tarafımızdan profesyonel şekilde verilmektedir. Klasik gündelik temizlikçiler bir zaman sonra profesyonel olmadıkları için standartlarını düşürür ve sizinle gereksiz bir samimiyet içerisine girerler. izmirtemizliksirketim temizlik ekipleri ise her iş gününde işlerine profesyonel bir bakış açısı ile yaklaşır ve mükemmel sonucu almaya çalışırlar.

Firmamız, tüm çalışanlarına düzenli olarak eğitim ve motivasyon organizasyonları düzenlemektedir. Bu sayede firmamızın prensiplerini tam manası ile benimseyen çalışanlarımız işlerine daima profesyonel yaklaşmakta ve müşteri memnuniyetine yönelik bir iş ahlakı benimsemektedirler.

Gündelik temizlik hizmetinin bir süre sonra ciddi bir maliyet oluşturduğunu ve özellikle bireysel olarak çalışan kişilerin sürekli fiyat artırdığını biliyoruz. Çoğu ev sahibi tekrar güvenilir birisini bulamam kaygısı ile bu fahiş fiyatlara boğun eğmektedir. izmirtemizliksirketim ile aldığınız hizmetin tam karşılığı bir fiyat ödersiniz. Müşteri odaklı bir firma olduğumuz için İzmir ev temizliği hizmetlerimizde uygun fiyatlar sunmaktayız. Sektörün en üstün temizlik hizmetini veriyor olmamıza rağmen sektördeki bir çok firmadan daha ucuz fiyatlar ile hizmet verdiğimizi öğrenince çok şaşıracaksınız.

İzmir Detaylı Ev Temizliği

Çoğu firma veya bireysel ev temizlikçileri gibi yüzeysel temizlik yapmıyoruz. İzmir ev temizliği her ne kadar basit bir hizmet gibi dursa da üzerinde ciddiyle durulması gereken detayları da içerisinde barındırır. Evin boyutuna göre de elbette değişir fakat evin detay temizlikleri yapılmadıktan sonra o ev temiz olmaz.

izmirtemizliksirketim yüzeysel ve göze hoş gelen temizlik değil daima detaylı ve görünmeyen yerleri dahi temizlediği bir hizmet sunar. Bu sayede eviniz sadece güzel görünmez aynı zamanda ailenizin veya misafirlerinizin de içerisinde sağlıklı bir şekilde yaşayacağı bir mekana dönüşür. Taleplerinize göre evin dilediğiniz bölümlerini temizlemekteyiz ve yine detay temizlikleri de müşterilerimiz ile görüşüldükten sonra belirlenmektedir. Halı, koltuk veya evdeki diğer eşyaları da talebiniz doğrultusunda temizliyoruz.

Gündelik temizliklerde evi çok iyi tanıyan profesyonel temizlik ekibimiz, eve uygun aparatları ve modern cihazları da beraberlerinde getirdikleri için temizlik hizmetleri çok kısa sürede bitirilmektedir. Bu sayede temizlik görevlileri evinizde minimum süre kalarak, özel hayatınıza çok az müdahil olmuş olurlar.

İzmir Ev temizliği gibi yorucu bir işi omuzlarınızdan almamız için şimdi bizi arayarak, güncel ve kampanyalı ev fiyatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031