Our Services

İzmir Cam Temizleme Hizmeti

Ev, ofis veya herhangi bir binanın en gösterişli yeri daima camlarıdır. Dışarıdan binayı gösterişli kılan camlar, aynı zamanda içerideki insanlarında yaşam konforunu etkilerler. İyi temizlenmiş ve pırıl pırıl parlayan camlar insana yaşam enerjisi aşılarken, tam tersi durumdaki camlar ise içimizi karartabilir. Bu nedenle özellikle ev hanımları cam temizliği konusunda hassastır ve camların lekesiz olmasını talep ederler.

Camlar maalesef ki bireysel çabalar ile çok rahat temizlenebilen bölümler değillerdir. Özellikle modern binaların camlarının büyük olması ve rahat temizlenecek açılara sahip olmaması, ev hanımlarının da işini zorlaştırmıştır. Tam da bu noktada devreye giren izmirtemizliksirketim, ev hanımlarının omuzlarından bu yükü almaktadır. Çok titiz insanları dahi kendisine hayran bırakacak İzmir Cam Temizleme hizmetimizde çok iddialıyız. Eğitimli personellerimiz ve ileri teknoloji aparatlarımız ile kusursuz cam temizliği hizmetimizi sizlere sunmak için hazırız.

İzmir Ofis ve İşyeri Cam Temizleme

İzmir Cam Temizleme hizmeti sadece konutlar için değil aynı zamanda ofis ve işyerleri için de geçerlidir. Camı olan tüm yapılar, İzmir Cam Temizleme hizmetimiz kapsamı altında yer alabilir. izmirtemizliksirketim temizlik hizmetleri sadece İzmir merkez değil aynı zamanda İzmir çevre ilçeleri için de geçerlidir. İşyerlerine sunduğumuz kurumsal hizmetlerimiz ile camlarınızı düzenli olarak temizletebilirsiniz. Camları parlayan ve güneş ışığının daha verimli bir şekilde girdiği işletmelerdeki çalışma motivasyonunun arttığından emin olabilirsiniz.

Profesyonel ve bu alanda eğitim almış olan ekibimiz, temizlik esnasında işlerinizin aksamaması için yüksek hassasiyet taşırlar. Tabii ki firma yetkililerinin talebi doğrultusunda işyerlerine paydos saatleri sonrasında da ekiplerimiz ulaşabilir. Prensip gereği daima verilen sözden daha önceki bir zamanda adresinize ulaşacak olan profesyonel ekiplerimiz, İzmir firmaları için 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazırdır. Tüm acil talepleriniz ve temizlik sorunlarınız için günün her saatinde izmirtemizliksirketim ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

İzmir Güvenli Cam Temizliği

Temizlik hizmetleri arasında cam temizlikleri daima en tehlikeli olanıdır. Evde, camları kendinizin temizlemesi başlı başına bir hayati tehlike taşımaktadır. İzmir Cam Temizleme hizmetinde uzman çalışanlarımız ve uygun fiyatlarımız sayesinde sizi bu tehlikeden kurtarmak ve camlarınızı güvenle temizlemek istiyoruz.

izmirtemizliksirketim bünyesinde çalışan ve cam temizliği konusunda uzman olan ekiplerimiz, hizmetlerini iş sağlığı ve güvenliği standartları çerçevesinde verirler. Bütün çalışanlarımız sigortalı olup müşterilerimizin, güvenlik adına hiçbir endişeleri olmasına gerek yoktur. Plaza, apartman, villa, dubleks veya herhangi bir yapı cam temizliği hizmet kapsamımıza girmektedir.

İzmir Cam Temizleme hizmetlerini düzenli olarak almak hem binanızın içini daha ferah hale getirecek hem de bir sonraki temizlik işleminde, temizliğin daha hızlı bitmesini sağlayacaktır. Hijyen açısından çok önemli olan cam temizlikleri, rutin olarak yapılmadığı zaman kalıcı lekeler ve cam pasları oluşabilir. Bu katmanlar ise normal silme yöntemleri ile çıkmaz, bunun için ekstra kimyasallar kullanmak gerekecektir.

İzmir Doğa Dostu Cam Temizliği

Camlardaki ısrarcı lekeler ve paslar hatta inşaat sonrasında kalmış boya lekeleri, kadınlar için baş belasıdır. izmirtemizliksirketim olarak kullandığımız doğa dostu kimyasallar ile bu cam lekelerini çok kısa sürede çıkararak, camlarınızın ilk günkü parıltısına ulaşmasını sağlıyoruz. Kullandığımız tüm kimyasal ve temizlik malzemeleri, doğa dostudur ve insan sağlığına bir zararı bulunmaz. İnşaat veya tadilat sonrası camlarınızın durumu çok kötü durumda olabilir. Bu durumda hiç endişe etmeden bizi arayın ve her biri alanında uzman çalışanlardan oluşan izmirtemizliksirketim profesyonel temizlik ekibi kapınızda olsun. Zorlu lekelerin sadece 1-2 saat içerisinde çıktığını ve bütün camlarınızın adeta bir elmas gibi parladığını kendi gözleriniz ile görün.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031