Our Services

İzmir Dış Cephe ve Cam Temizliği

Sadece profesyonel temizlik şirketlerin uygulayabildiği dış cephe ve cam temizliği, büyük işyerleri ve büyük konutlar için yapılmaktadır. Uygulanması için profesyonel ve bu alanda eğitimli ekip, modern teçhizatlar ve tecrübe gerekmektedir. Kontrol edilebilirliği de güç olduğu için kurumsal ve müşteri memnuniyetine önem veren izmirtemizliksirketim gibi firmalar ile çalışmak size olumlu sonuç olarak geri dönecektir.

İzmir Dış Cephe ve Cam Temizleme işlemine uygun cihaz, makine ve aparatlar kullanılarak yapılan temizlik hizmetinde, mükemmel sonuç hedeflenmektedir. Cam yüzeye sahip binalar iklim şartlarından dolayı çok çabuk pislenirler ve bu da hoş olmayan bir görüntüye sebep olur. Bu kötü görüntü dışarıdan firmanın imajını düşüren bir etken olduğu gibi bina içerisine de yeterli miktarda güneş ışığı girmesini engeller. Dış cephe temizliğinde cam ve metal yüzeyler için farklı uygulamalar uygulanmalıdır, izmirtemizliksirketim her iki tür cephe içinde yüzlerce başarılı referansa sahiptir.

İzmir Sorunsuz ve Hızlı Hizmet

izmirtemizliksirketim olarak tüm hizmetlerimizde doğanın geleceği konusunda çok hassas davranıyoruz. Çevreye zararlı olmayan temizlik malzemeleri ile yaptığımız İzmir Dış Cephe ve Cam Temizleme hizmetinde kullandığımız tüm kimyasallar TSE (Türk Standartları Enstitüsü) belgesine sahiptir.

Dış cephe temizliğinde kullanılan temizlik malzemelerinin ve bu malzemelerinin kullanım şeklinin çok büyük önemi vardır. Zira dış cepheye verilecek bir zararın geri dönüşü yoktur, onarılması ise çok büyük maliyetler içerebilir. Dış cephe uygulamalarında kullanılan yanlış malzemelerin olumsuzlukları hemen temizlik sonrasında görülmez. Özellikle metal cephelerdeki bozulmalar 1-2 hafta içerisinde ortaya çıkmaya başlar. Standartlar ve prensipleri konusunda çok hassas olan firmamıza güvenle dış cephelerinizi emanet edebilirsiniz.

İzmir Dış cephe hizmeti zor olduğu kadar tehlikeli de bir hizmettir. Ekipmanların eksiksiz olması ve ekibin tecrübeli olması gerekir. izmirtemizliksirketim bünyesinde çalışan ve dış cephe temizliğini uygulayan profesyonel ekipler, iş güvenliği yasasına uygun olarak hizmet verirler ve bu alanda yüzlerce başarılı işe imza atmışlardır. Bu sayede temizlik hizmeti sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Hizmette bulunacak olan tüm personellerimiz sigortalıdır.

İzmir Rutin Dış Cephe ve Cam Temizliği Hizmeti

Binaların dış cepheleri zannettiğimizden çok daha çabuk pislenmekte ve daha kötüsü korozyona uğramaktadır. Bu süre iklim şartlarına göre değişebilmekte olup bir binanın ortalama olarak yılda en az 2 kez dış cephe temizliğinin yapılması gerekmektedir. Ancak bu sayede binanın korozyona karşı korunması sağlanır ve o süre zarfında binaya bulaşan çamur, toz gibi pislikler arındırılarak binaya ilk günkü görüntüsü kazandırılır.

izmirtemizliksirketim olarak kullandığımız koruyucu temizlik malzemeleri, İzmir dış cephe ve cam temizliğinden hemen sonra binanın tekrar kirlenmesini engeller. Bina bir dahaki temizliğe kadar parıltısı ile çok etkileyici görünür. Bu görüntü firmanızın imajına olumlu etki edeceği gibi çalışanlarınızın da daha istekli bir şekilde işyerlerine gelmelerini sağlar. Bunun yanında konut apartmanları için yapılacak dış cephe temizlikleri de yaşam alanlarının hijyenik olması adına çok önemlidir.

İzmir Özel Eğitimli Personel

Temizlik hizmetleri arasındaki en zor uygulama olan İzmir Dış Cephe ve Cam Temizliği hizmetini ancak eğitimli personel sayısı yüksek olan temizlik firmaları üstlenebilir. izmirtemizliksirketim kadrosunda bulunan ve sadece bu iş için eğitilmiş uzman personellerimiz, uzun yıllardır İzmir ve ilçelerinde dış cephe hizmetini büyük bir başarı ile uygulamaktadır. Elbette her ne kadar tecrübeli olsalar da çalışanlarımızın güvenliği için daima en iyi ekipmanları ve teknolojik cihazları tedarik etmekteyiz.

Uygun fiyatlı İzmir dış cephe ve cam temizliği çözümlerimiz için bize telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031