Our Services

İzmir Genel Temizlik

izmirtemizliksirketim, uzun yıllardır temizlik sektöründe bulunan ve sektör hayatı boyunca binlerce müşteriye başarılı bir şekilde hizmet veren İzmir temizlik firmasıdır. Bu başarımızı ise klasik temizlik yöntemlerini kullanmak yerine daima teknolojinin imkanlarından faydalanarak elde ettik. İzmir Temizlik Şirketi olarak eğitimli personellerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimiz ve uygun fiyat politikalarımız İzmir halkının gönlünde bir yer edinmemizi sağladı.

Bugün sadece İzmir merkez değil aynı zamanda İzmir’in diğer ilçelerine de hizmet götürüyoruz. Hatta bazı temizlik hizmetleri için çevre illere dahi hizmetlerimizi ulaştırma imkanı buluyoruz. Temizlik hizmetlerimizi evler, yazlıklar, villalar, ofisler, fabrikalar, yatlar veya herhangi bir çalışma ve yaşam alanında müşterilerimize sunmaktayız. Hizmette sınırımız yok, 40.000 metrekareye kadar tüm kapalı ve açık alanları hızlı bir şekilde temizleyecek kapasiteye sahibiz.

İzmir Hızlı ve Güvenilir Temizlik Hizmetleri

İzmir genel temizlik sektörünün bilinen firmalarından birisi olarak, müşterilerimize hızlı hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu sayede temizlenmiş çalışma ve yaşam alanlarına daha hızlı dönmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Temizleme mekanına temizlik ekiplerinden önce giden profesyonel görevlilerimiz, bir fizibilite raporu çıkarırlar. Bu rapor sayesinde temizlenecek alana dair detaylı bilgi sahibi oluruz. Bu bilgiler eşliğinde de temizlenecek alan için gerekli personel sayısı ve teçhizatlar belirlenir. Örneğin villa tipi yapılarda özel eşyalar ve mobilyalar olacağı için personelimiz bu eşyalara özel temizlik malzemelerini yanında bulunduracaktır. Bu sayede tam hazırlıklı olarak bölgeye giden profesyonel temizlik ekiplerimiz, çok hızlı ve en iyi şekilde temizlik işlemlerini gerçekleştirirler.

Tüm personelimiz eğitimli ve saygılı kişiler olduğu için mekanlarınızı bize güvenle emanet edebilirsiniz. İzmir halkı bize sağladığı binlerce başarılı referans ile bugüne kadar bize ne kadar güvendiğini gösterdi, bundan sonra da o güvene layık olmak için canla başla çalışacağız. Temizlik hizmetlerimizi siz veya çalışanlarınız varken de yürütebilmekteyiz, hiçbir çalışana veya ev sakinine rahatsızlık vermeyecek olan profesyonel ekibimiz, onlara sunduğumuz ileri teknoloji makine ve ekipmanlar ile temizlik hizmetlerini hızlı bir şekilde sonlandırırlar.

İzmir Düzenli Temizlik Hizmeti

Temizlik, hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır ve sağlığımız için de gereklidir. Çalışma ve yaşam alanları düzenli olarak temizlenmez ise birçok noktada bakteri oluşumları baş gösterir ve hatta haşere oluşumları başlar. Bu oluşumları yok etmek, hiç sebep olmamaktan daha zordur ve bu sebeple mekanlar daima temiz tutularak bu olası sorunların önüne geçilebilir.

izmirtemizliksirketim, profesyonel temizlik ekipleri ile düzenli temizlik hizmetleri vermektedir. Çalışan kadınların da düzenli temizlenmesi gereken ofislerin de en büyük yardımcı olan firmamız, uygun fiyatlar ile bu temizlik sorumluluğunun yükünü omuzlarınızdan alarak sizi hafifletmektedir.

Düzenli temizlenen işyerleri ve ofislerde çalışan motivasyonunun artacağı bir gerçektir. Pis bir ortamda kim çalışmak ister? Evet, hiç kimse istemez. Temiz olmayan ofisler, bir süre sonra işini seven kişileri bile işyerinden soğutacağı gibi daha kötüsü hastalıklara da sebep olabilir. Düzenli temizlik hizmetleri sayesinde yaşam ve çalışma alanlarınız tertemiz olur, sağlıklı alanlara dönüşürler.

İzmir’de Temizlikte Ekonomik Fiyat

İzmir Genel Temizlik hizmetleri kapsamında bulunan ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, koltuk yıkama, iç mekan temizliği, villa temizliği, cam temizleme, merdiven temizleme ve benzeri hizmetlerin tamamı uygun fiyatlı hizmetlerimizdir. İzmir temizlik firması olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ve müşteri devamlılığını çok önemsiyor, fiyatlarımızı da ona göre belirliyoruz. izmirtemizliksirketim tarafından sizlere sunulacak özel fiyatları öğrenmek ve  İzmir genel temizlik konularında aklınıza takılan soru işaretlerini yok etmek için daha fazla vakit kaybetmeden bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031