Our Services

İzmir Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Temizliği

Günlük hayatta çok fark etmesek de en çok kullandığımız ev eşyaları koltuklardır. Neredeyse hayatımızın çeyreğini üzerinde geçirdiğimiz koltuklarımız doğal olarak çok kirlenirler. Çoğu zaman ev kadınlarının yüzeysel temizlik yaparak geçtiği bu koltuklar, dışarıdan çok temiz görünebilirler fakat maalesef işin gerçek yanı öyle değildir. Koltuklar yapıları itibariyle emici bir kumaşa sahip oldukları için her geçen gün muhakkak içlerinde bakteri biriktirirler. Yapılan araştırmalarda koltuk, sofa ve yatak gibi ürünlerin yıllar içerisinde giderek ağırlaştıkları tespit edilmiştir. Bu ağırlaşmanın tek sebebi koltuk içerisine biriken rutubet ve gözle bakıldığı zaman görülemeyecek canlılardır.

İzmir’in en önde gelen temizlik firmalarından olan izmirtemizliksirketim, İzmir Koltuk Yıkama ve İzmir Koltuk Temizliği alanlarında da hizmet sağlamaktadır. Hizmetlerimiz sonrasında koltuklarınız uzun süre hijyenini koruyacağı için temizlik maliyetleriniz azalacaktır. İzmir Koltuk Yıkama hizmetimiz sonrasında koltuklarınızın aslında o kadar da eskimemiş olduğunu fark edeceksiniz. Zira mobilyaları aslında eskimiş gösteren, yıllar içerisinde pisleniyor olmalarıdır. Detaylı bir temizlik sonrasında, koltuklarınızın üzerindeki o kir tabakası kalkar ve içlerindeki canlılar da yok edilir. Bu sayede koltuklar adeta yeni satın alınmış kadar gözünüze güzel görünürler.

İzmir Detaylı Koltuk Yıkama

Profesyonel ekibimiz, koltuk sayınız ve koltuk modeliniz ne olursa olsun en hızlı şekilde ürünlerinizi temizleyerek size teslim eder. Günlük kullanımı olan bu ürünleri hızlı temizleyerek, mağdur olmamanız için çok çalışıyoruz. Daima teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalanan izmirtemizliksirketim, bunun yanında tecrübeli ve profesyonel ekibi ile de pratik hizmet sunmaktadır.

Koltuk yıkamalar çok detaylı bir şekilde yapılır ve koltuk içerisinde uzun süredir birikmiş olan bakteri ve maytlar hedef alınır. Bu organizmaların yok edilmesi için yüksek basınçlı buhar teknolojisinden faydalanıyoruz. Bu sayede koltuklarınız hem zarar görmüyor hem de sadece yüzeyi değil iç kısımları da detaylı bir şekilde temizlenmiş oluyor.

Koltuk Kirlerini Temizleme

Özellikle çocuklu ailelerin koltuklarının tertemiz kalması çoğu zaman mümkün değildir. Atıştırmalıklardan düşen maddelerin oluşturduğu lekeler, kahve ve çay lekeleri, boya ve kalem izleri, oje lekeleri, yağ ve sakız lekeleri ve hatta kan lekesi koltuklar üzerinde çok sık rastladığımız lekeler arasındadır. Bu lekeler klasik temizleme yöntemleri ile çıkarılamaz ve denendiği takdirde de koltuğun yapısına zarar verir. Halbuki bizim amacımız İzmir Koltuk Yıkama hizmeti sonrasında koltuklarınızın adeta yeni satın alınmış gibi görünmesidir. Koltuğunuz lekelenmiş ise lekelere müdahale etmemeniz bizlerin işlerini kolaylaştıracaktır.

Tüm hizmetlerinde profesyonel hizmet sunan izmirtemizliksirketim, koltuklarda kalmış bu lekeler için ileri teknoloji cihazlar ve özel kimyasallar kullanmaktadır. Doğaya ve insan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizin kullandığı temizleme cihazları sayesinde çıkmaz zannettiğiniz kirler kolayca çıkmaktadır. Bunun yanında koltuğunuzun hiçbir zarar görmemesi de önemli bir avantaj.

Ucuz Koltuk Yıkama

Lekelerinden tamamen kurtulmuş ve mis gibi kokan koltuklarınız evinizin adeta havasını değiştirecek. Çocuklarınızın koltuğa uzandıkları zaman tertemiz bir koltuk üzerinde olduğunu bilmek de size ayrı bir güven verecek. Sağlıklı evler için düzenli yapılacak koltuk temizliğinin önemi çok büyüktür.

Müşterilerimizin İzmir koltuk yıkama hizmetinde dikkat ettikleri en önemli şey doğal olarak fiyatlardır. Koltuklar zaten çok pahalı ürünler olmadığı için bir de temizliği için maliyete katlanmak çoğu müşterimize zor gelmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve devamlılığını esas alarak çalışan izmirtemizliksirketim, bu konuda da müşterilerinin yanında olmakta.

Koltuklarınızı derinlemesine ve kusursuz bir şekilde yıkatmak için daha fazla vakit kaybetmeden izmirtemizliksirketim ile iletişime geçiniz.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Haziran 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930