Our Services

İzmir Apartman ve Merdiven Temizliği

izmirtemizliksirketim, geniş personel kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile bir çok alanda temizlik hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Kurumsal ve profesyonel temizlik hizmetlerimizi daima sektörün en uygun fiyatları ile sizlere sunmaya çalışıyoruz. İzmir apartman ve iş yerlerinin genel temizliği için büroların veya evlerin temiz olması yeterli olmaz. Çok sık kullanılan merdivenlerin de temizlenmesi, genel hijyen ve sağlıklı yaşam alanları için çok önemlidir. İzmir Apartman ve Merdiven Temizliği rutin olarak yaptırılması gereken bir işlemdir. Bu sayede aile bireylerin ve çalışanların daha sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmesi sağlanır.

Eski yıllarda apartmanlar en fazla 4 veya 5 katlı olduğu için temizlik hizmetleri az çalışan sayısı ve basit aparatlar ile gerçekleştirilebiliyordu. Fakat artık apartmanların büyümesi, iş yerlerinin plazalara taşınması gibi sebepler ile apartman ve merdiven temizliği çok daha zor bir hizmet halini aldı. Özellikle kurumsal firmaların bulunduğu dev binaların, her an temiz tutulması firmanın imajı adına da çok önemlidir. Yüksek standartlara sahip bu kurumsal binalar, rutin olarak profesyonel temizlik hizmeti almak durumundadır.

Bina temizliği konusunda İzmir’in öncü firmaları arasında bulunan izmirtemizliksirketim, rutin veya tek seferlik taleplerinize en hızlı şekilde cevap vermektedir. Binanın temizlik hizmetinden önce, öncü bir ekibimiz binayı ziyaret ederek gerekliliklerin notunu alır. Bu sayede doğru personel sayısı ve doğru ekipmanlar ile binaya gelen profesyonel temizlik ekibimiz, en zorlu temizlik hizmetlerini dahi çok kısa sürelerde tamamlar.

İzmir Kusursuz Temizlik ve Ferah Mekanlar

Temizlik sadece görüntü için değil mekanda yaşayan veya çalışan insanların sağlıklı bir ortama kavuşması için yapılır. izmirtemizliksirketim sadece ferah kokular kullanarak veya yüzeysel temizlik yaparak müşterilerinin gözünü boyamaya çalışan firmalardan değildir. Tam aksine çok titiz bir temizlik süreci yürüterek merdiven ve apartman boşluklarında bulunan tüm toz, kir, bakteri oluşumları ve mikropları yok eder. En etkili ve doğaya zarar olmayan temizlik malzemelerini kullanarak yaşam alanlarınızı daha da yaşanışı kılar. Çok büyük iş yerlerini dahi kısa sürelerde temizleyebiliyor olmamızı ise tecrübeli temizlik ekibimize ve onların emrine sunduğumuz ileri teknoloji ekipmanlara borçluyuz.

İzmir Dış Cephe Temizliği

Merdivenler haricinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda İzmir Apartman Dış Cephe Temizliği de yapmaktayız. izmirtemizliksirketim, apartman büyüklüğü ne olursa olsun en zorlu görevlerin dahi üstesinden kolayca gelecek bilgi birikimine ve imkanlara sahiptir. Bunun yanında özellikle inşaatı yeni bitmiş apartman veya iş merkezlerinin tüm iç cephe, dış cephe ve tüm dairelerinin temizliğini de sektörün en uygun fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm binayı tamamıyla temizleyecek olan firmamız, en kaliteli hizmet için sağlık açısından zararsız temizlik malzemeleri ve endüstriyel sistemlerden faydalanır.

Klasik temizlik hizmetleri çok yavaş yapılır ve çoğu zaman da buna rağmen etkisiz kalır. izmirtemizliksirketim ise dünyadaki tüm temizlik gelişmelerini yakından takip ederek müşterilerine daima en iyi hizmeti götürmeye çalışır. Temizlik sürelerimiz çok kısa olduğu için müşterilerimiz zamandan tasarruf ederler fakat kısa olan bu temizlik hizmetleri çok etkilidir. İzmir Apartman ve Merdiven Temizliği hizmetinde adeta rakipsiz olan firmamız tüm binayı dezenfekte eder ve baştan sona mükemmel hijyen sunar. Temizlik hizmetlerimizde detaylara çok önem veriyor ve müşterilerimiz ile aynı bakış açısı ile hizmetlerimize yaklaşıyoruz. Bu sayede sektörde geçirdiğimiz yıllar içerisinde binlerce başarılı referansa ve mutlu müşterilere sahip olabildik.

İzmir Apartman ve Merdiven Temizliği hizmetini çok uygun fiyatlar ile edinmek istiyorsanız, bize ulaşarak fiyat ve diğer detayları öğrenebilirsiniz.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
7062 Sk. No:13/A Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Ekim 2021
P S Ç P C C P
« Eki    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031