Our Services

İzmir Ofis ve İşyeri Temizliği

Temiz Çalışma Alanları

Temizlik, sadece evlerde değil insanın bulunduğu her alanda yapılması gereken bir iştir. Temizlik her şeyin başıdır sözü, aslında bu durumu çok kısa ve net bir şekilde özetliyor. Temiz olmayan ofis ve işyerlerinde, çalışanların motivasyonu düşeceği gibi dışarıdan gelen misafir ve müşterilerin gözünde de firmanın imajı yerle bir olacaktır. Henüz firma içini dahi temiz tutmayan bir firmanın temiz bir iş yapması ve bunun üzerinden para kazanarak büyümesi çok görülmüş bir durum değildir.

izmirtemizliksirketim olarak iş yerlerinizi tertemiz mekanlara dönüştürüyor ve bu sayede her gelenin firmanıza hayranlık duyacağı bir ortam oluşturuyoruz. Düzenli temizlik hizmetleri sonrasında bu firmanın genel enerjisini artıracağı gibi çalışanların da motivasyonunu yükseltecektir. İzmir Ofis ve İşyeri Temizliği hizmetinde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız bu yönde eğittiği profesyonel temizlik ekipleri ve modern teçhizatları ile müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

İzmir Ekonomik Ofis Temizliği

Bir şirketin kendi temizlik departmanını kurması maliyetli ve denetlemesi çok zor bir durumdur. Şirket temizlik çalışanları bir süre sonra firmada kurumsallaşır ve profesyonelliğini yitirir. Şirket içinde samimiyet kurduğu için de bu çalışanlar genelde şikayet edilmez ve bir süre sonra şirketinizin temiz olmadığını fark edersiniz. Bu seçenek hem maliyetli hem de az önce belirttiğimiz gibi verimsizdir.

Firmamız tarafından sunulan İzmir Ofis ve İşyeri Temizliği hizmetinde çalışacak personeller ise tam manasıyla profesyoneldir. Sürekli olarak müşteri memnuniyeti ve iş disiplini üzerine eğitimler verdiğimiz çalışma arkadaşlarımız, iş ahlakının ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile iş yapmanın ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar.

Dışarıdan alacağınız temizlik hizmeti, firmanız içerisinde kurulacak bir temizlik departmanına göre çok daha ekonomiktir. Bu durum, izmirtemizliksirketim olarak daima benimsediğimiz uygun fiyat politikası ile de birleşince, ortaya firmaya minimum maliyet oluşturacak bir fiyat çıkmaktadır. İzmir merkez ve diğer tüm ilçelerine ulaştırabildiğimiz ekonomik İzmir ofis ve işyeri temizliği hizmetimizde sektörün en uygun fiyatları müşterilerimize sunulmaktadır.

İzmir Kusursuz İşyeri Temizliği

Bilinen genel bir görüş ofis ve iş yeri temizliklerinin, ev temizlikleri kadar detaylı yapılmadığı yönündedir. Maalesef bu görüşün yaygınlaşmasında sorumsuz ve özensiz firmaların büyük etkisi bulunmakta. izmirtemizliksirketim asla yüzeysel temizlik yapmaz zira görüntü kadar mekanın sağlıklı bir ortama dönüşmesine de önem vermektedir. Bu doğrultuda iş yerlerinin tüm detay ve kenar temizlikleri yapılır. Şirket yetkililerinin belirttiği tüm alanlar detaylı bir şekilde temizlenir ve girilmesi istenilmeyen alanlara kesinlikle girilmez. Çalışanlarımızın tamamı görev odaklıdır ve belirtilen alanların en iyi şekilde temizlenmesini sağlarlar.

İzmir Ofis ve işyeri çalışanları çoğu zaman evlerinden daha çok işyerlerinde vakit geçirirler. Temiz olmayan işyerleri zamanla çalışan motivasyonunu düşüreceği gibi toz ve pislik sebebiyle hastalıklarında artmasına sebep olur. Rutin olarak temizlenen işyerleri ise insanların çalışmak ve daha çok vakit geçirmek isteyecekleri mekanlara dönüşür. Bu da işveren için önemli bir avantajdır.

İzmir Rutin Temizlik Hizmetleri

Rutin hizmetlerimizi işlerinizi aksatmayacak şekilde yapıyoruz, bunun yanında temizlik hizmetlerimizi talepleriniz doğrultusunda iş saatlerinden sonra da yapabiliyoruz. Gelişmiş ekipman ve profesyonel bir ekip ile hizmet verdiğimiz için hizmetlerimiz klasik temizlik işlerine göre çok daha hızlı sonlanmaktadır. Temizlik hizmet anlaşmamız öncesinde yaptığımız fizibilite çalışmalarında, ofis veya iş yeriniz için gerekli olacak personel sayısı ve ekipmanlar önceden belirlenmiş oluyor ve bu da bize ciddi manada hız kazandırıyor.

Ofis ve işyeri temizlik fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak ve aklınızdaki soruları yöneltmek için bizi arayabilirsiniz.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031