Our Services

İzmir İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

İzmir İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni yapılan evlerin inşaatları veya tadilata uğrayan evlerin yapım aşamaları sonrasında evde çıkarılması çok zor kalıntılar kalır. Bu kalıntıların bireysel çabalarla çıkarılması çok zor olduğu gibi aynı zamanda evin iç, dış ve camlarına da bu çabalar zarar verebilir.

İzmir’in önde gelen temizlik firmalarından olan izmirtemizliksirketim, yılların getirdiği tecrübe ve profesyonel ekibi ile İzmir İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti garantili olan bu hizmette, inşaat ve tadilat sonrasında kalan tüm kalıntılardan sizi kurtarıyoruz. Kullandığımız özel cihazlar ve kimyasallar sayesinde bu işlemi yaparken, dairenize veya ofisinize hiçbir zarar vermiyoruz. izmirtemizliksirketim ile iletişime geçerek bu alanda yaptığımız başarılı çalışmaların referanslarını kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

İnşaat sonrası evlerin veya ofislerin muhtemelen tüm bölümleri kullanılamaz halde olacaktır. İzmir İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti almadan bu alanlarda yaşamak veya çalışmak mümkün değildir. Zira inşaat sonrasında yerdeki parkeler, mutfak fayansları ve tezgahları, tüm evin veya ofisin camları, tuvaletlerde oluşan boya ve alçı lekeleri, banyodaki kalıntılar gibi onlarca farklı yerde iz kalmış olacaktır. izmirtemizliksirketim, bu alanda tecrübeli ve hazırlıklı olduğu için, bireysel olarak günler boyunca çıkaramayacağınız bu lekeleri kısa süre içerisinde yok eder. Size de yeni evinize eşyalarınızı yerleştirip, huzurun keyfini çıkarmak kalır. Çok nadir de olsa bazı zorlu inşaat kalıntılarının yok edilmesi 1 günden daha fazla zaman alabilmektedir fakat izmirtemizliksirketim tüm sorunları çözerek size evinizi tertemiz etmek için çabalayacaktır.

İzmir Tadilat Sonrası Temizlik

Özellikle son yıllarda artan mantolama çalışmaları sonrasında evlerde tadilat kalıntıları birikmeye başladı. Binaların ısı dengesini sağlamak amacı ile yapılan bu işlemlerde, bol miktarda yapışkan ve boya kullanılmaktadır. Bu yapışkanlar özellikle güneş gören dairelerde, çok çabuk kuruduğu için çıkarılması inanılmaz zor olmaktadır. Özellikle pencereler üzerinde görülen bu lekeleri, kendiniz kazımak isterseniz camı dahi kırmanız mümkündür.

İnşaat ve tadilat sonrasında oluşan cam lekelerini temizlemek için özel ekipmanlar ve kimyasallar gerekmektedir. İzmir İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetimiz kapsamında bu zorlu ve çıkarılması emek isteyen kalıntıları, ortalama olarak 2 saat içerisinde hayatınızdan çıkarmaktayız.

İnşaattan Kalan Tüm İzleri Siliyoruz

izmirtemizliksirketim, sadece konut bazlı değil her türlü yapıda oluşan inşaat ve tadilat sonrası kalıntıları yok edebilecek kapasitededir. Fabrika, hastane, villa, ofis, depo ve 40.000 metrekareye kadar tüm yapılara bu hizmeti en hızlı şekilde götürebiliyoruz. Firmamız dünyadaki tüm gelişmeleri yakinen takip ederek, en son teknoloji ürünleri bünyesine katmaktadır. Bu sayede özel eğitim almış personellerimiz, bu teçhizat ve malzemeler sayesinde kısa zamanda harikalar yaratmaktadırlar. Tüm personelimiz eğitimli, saygılı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi benimsemiş ekip arkadaşlarımızdır.

Çalışma esnasında var olan işlerinizi aksatmadan bizim ile çalışabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde bitirip, size yaşam ve çalışma alanlarını teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, yapının büyüklüğüne ve durumuna göre farklı fiyatlandırmalar alabilir. Örneğin inşaatı bitmiş fakat yapının için çöplük veya moloz dolu yapıların temizliği daha uzun sürebilmektedir. Bu gibi yapıların inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetleri, standart ücretlerimizden farklı olabilir.

Evinizin, ofisinizin veya yetkili olduğunuz kurumun inşaat ve tadilat sonrası temizliğini yaptırmak itiyorsanız en doğru yerdesiniz. izmirtemizliksirketim, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile haftanın her günü ulaşılabilir durumdadır. Güncel fiyat ve hizmet detaylarını öğrenebilmek için daha fazla beklemeyin, bizi arayın.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031