Our Services

İzmir Haşere İlaçlama Hizmetleri

Yaşam alanlarının en büyük sorunlarından bir tanesi de haşere yani böcek sorunudur. Siz evinizi ne kadar temiz tutarsanız tutun, haşere sorunu yine de baş gösterebilir. Böcek türleri kendilerine günlük bir beslenme rotası belirlerler ve çok büyük bir aksilik olmadığı müddetçe bütün koloni bu rotayı izler. Özellikle gece saatlerini tercih ederler zira genlerinde insanların gece saatlerinde uyuduğu ve bu saatlerde dolaşmanın daha güvenli olduğu bilgisi bulunmaktadır. Bu sebeple sizin gördüğünüz böcekler, buzdağının görünen çok küçük bir ucu olabilir. Siz günde 1-2 böcek görüyorsunuzdur fakat aslında geceleri evinizde onlarca böcek fink atıyordur. Bu durumun bir an önce önüne geçmek ve haşere sorunundan kalıcı olarak kurtulmak için tek yapmanız gereken izmir haşere ilaçlama şiketimiz ile iletişim kurmak olacaktır.

Böceklerden Sonsuza Kadar Kurtulun

İzmir Haşere ilaçlama hizmeti zannedildiğinden çok daha zor ve titizlikle uygulanması gereken süreçler içerir. Bu süreçler titizlikle uygulanmayıp, klasik yöntemler denenirse bir süreliğine yok olan haşere sorunu, çok kısa bir süre sonra tekrarlayacaktır. Özellikle hamam böcekleri çok güçlü ve dayanıklı hayvanlardır. Kafası kesildiğinde dahi aylarca yaşayabilen bir hayvandan kurtulmak, zannedildiği kadar kolay değildir. Radikal işlemler uygulandığı zaman ancak böceklerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

izmirtemizliksirketim bünyesinde çalışan ve böcek ilaçlama alanında uzman olan profesyonel ekiplerimiz, öncelikle ilaçlama yapılacak bölgede bir fizibilite çalışması yaparak gereklilikleri not eder. İlaçlama yapılacak olan bölgenin büyüklüğü önemli değildir, yeterli personel ve ekipmanlarımız ile büyük alanları da kısa sürede ilaçlayabiliyoruz.

İlaçlama tekniklerimiz böceklerin türüne göre değişeceğinde haşere türü tespitini kusursuz yapmaktayız. Bu sayede yaşadıkları yeri tespit eden ekiplerimiz sorunu kaynağında yani nokta atışı yaparak çözerler. Zira evleri yok edilmeyen böcekler, çok hızlı üreyebildikleri için kısa zaman sonra tekrar çoğalarak evinizi basarlar. Tecrübeli ekiplerimiz böceklerin seyahat yollarını inceleyerek yuva veya yuvalarını tespit eder ve ilaçlama yöntemi ile yok eder. İlaçlama hizmetlerinde ilaçları doğru zamanlarda ve yerlerde kullanmak çok önemlidir. Aksi takdirde böcekler daha da çok hale gelirler. Bu sebepten dolayı daima işini bilen, izmir haşere ilaçlama gibi kurumsal firmalar ile çalışmaya gayret gösterin.

İzmir Hızlı ve Anında Hizmet

Böcek sorunları bazen ev halkı veya iş yerleri için dayanılmaz hale gelebilir ve ani çözümler gerektirir. 7/24 hizmet prensibi ile çalışan izmirtemizliksirketim, bu tip sorunlarınız için tetikte beklemektedir. Böcek sorununun kendiliğinden geçmesini beklemek, yapılabilecek en büyük hatadır. 2 adet böcek bile sadece bir ay içerisinde binlerce böceğe dönüşebildiği için böceklerin mümkün olan en hızlı sürede yok edilmesi gerekir.

İzmir ve çevre illere sunduğumuz izmir haşere ilaçlama hizmeti evin veya çalışma alanlarının tüm bölümlerinde uygulanır. Bu sayede yuvalarını dahi yok ettiğimiz haşerelerin, dışarıdan tekrar gelip eve koloni kurmalarının da önüne geçmiş oluruz. Hizmetlerimiz sonrasında haşereler %99 oranında ve kalıcı olarak yok olmaktadır. Özellikle bahçeli evlerde bahçeyi de içeren çok geniş kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi izmirtemizliksirketim olarak haşere ilaçlama hizmetinde de %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Böcek ilaçlama hizmetinde kullanılan ilaç ve diğer malzemelerin insan sağlığına zararı bulunmamaktadır. Fakat tarafımızdan belirtilen sürelerde bazı bölümlerin kullanılmaması ve ilaçlar ile direkt olarak temas edilmemesi gerekir. Kullandığımız tüm ilaçlar Tarım Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Daima birinci sınıf kalite ve dünyada kendisini kanıtlamış markaların ilaçlarını kullanmaktayız.

Ekonomik böcek fiyatlarımızı öğrenmek ve bu sorununuza kalıcı çözüm bulmak için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Telefon: 0(554)192 13 47
E-mail: omerbeylitemizmir@gmail.com

Çalışma Saatleri: 09:00 -18:00

Bizi Arayın

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031