Our Services

Su Baskını

Firmamız su baskını sonrası karşılaştığınız sorunları büyütmeden elinden geldiğince kusursuz şekilde temizleme sağlamaktadır. Suların basmasından hemen sonra hasarlı olan bölgeleri hızlı olarak ele alabilmektedir. Bu yüzden “Evimi su bastı, iş yerimiz sular altında kaldı ne yapmalıyım?” sorunuza fazla düşünmeden çözüm üretebilirsiniz. Böylelikle elinizi bile değmeden hemen firmalar ile irtibata geçerek gelmelerini beklemelisiniz. Su çekme hizmetleri yaptıktan sonra anında her türlü badana, boya işlemlerini de gerçekleştirerek tam bitmiş bir vaziyette mekanınızı size teslim ediyoruz.

Su Baskını Sonrası Mutlaka Arayınız

Su baskınları maddi açıdan zarar vermesinin dışında bakteriler, toksinler gibi durumlarında beraberinde getirmektedir. Durumun daha fazla büyümemesi için karşılaştığınız bu zorlu mesele karşısında anında su baskını temizliği firmalarını aramanız gerekiyor. Eğer bulunduğunuz mekanın sigortası var ise şirketler tarafından her türlü zarar karşılanıyor. Bu yüzden hayatta başınıza gelebilecek yangın, sel felaketi, depremler gibi durumları düşünerek sigorta yaptırmalısınız. Zira sigortanız yoksa bu gibi felaketler çok ciddi maddi zararlara neden olacaktır. Sigorta sonrasında firmanızı arayarak su baskını hasarının onarımında, tahliye için hizmetlerden rahatlıkla yararlanmalısınız.

Su Çekme

Sel veya kanalizasyon baskınından sonra, meydana gelen zararları hemen giderme, dezenfekte edip temizleme, sel baskınlarının ardından temizlemesinden, suların çekilmesi ve onarımına kadar yapılmaktadır. Konut ya da iş yeri tarzında olan mekanlara özel hizmetler anında kusursuz olarak veriliyor. Artık karşılaşmış olduğunuz bu tip olaylarda, yaşanan maddi zarar ne kadar büyük olursa olsun telaş etmeden telefon numaralarımızdan bize ulaşmalısınız. Güler yüzlü, anlayışlı, seri çalışan personeller bu yaşadığınız sıkıntılı durumu hızlı bir şekilde çözmektedirler. Bundan dolayı beklemek yerine acele etmeli ve elinizi bile sürmeden irtibat haline geçmelisiniz. Meydana gelen baskından sonra, öncelikle mekan içerisindeki suların çekilmesi gerçekleştiriliyor. Daha sonrasında zarar gören eşyalarınız çıkartılarak duvarların badana boya işlemleri başlatılmaktadır. Çok hızlı ve seri çalışan şirket çalışanları kısa sürede karşılaştığınız sıkıntılı durumdan seri bir şekilde kurtarıyorlar.

İletişim

Adres
1631 Sk No 23/A
Bayraklı, İZMİR
Telefon 7/24 Hizmetinizde!
0(554)192 13 47
Çalışma Saatleri:
09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
« Eki    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031